Účtovníctvo pre e-shop

Účtovníctvo pre e-shop

Účtovníctvo pre e-shop


S účtovníctvom pre e-shopy máme niekoľko konkrétnych skúseností, ktoré nám pomohli lepšie uchopiť špecifiká účtovania v tomto dynamickom prostredí. Sme pripravení vám poskytnúť cenné rady a riešenia, aby vaše účtovníctvo pre e-shop fungovalo efektívne a bez problémov.

V elektronickom svete e-shopov sa odohráva veľké množstvo procesov, od prijímania objednávok, manažmentu kuriérskej služby a fakturácie po sledovanie platieb a skladovú evidenciu tovaru. Správne nastavený e-shop dokáže obsluhovať tisíce objednávok len s minimálnym personálom.

Už ste vedeli, že napríklad v prípade zaslania tovaru na dobierku sa faktúra má vystaviť až v deň, keď je tovar prevzatý zákazníkom? Alebo že pri prijatí platby vopred (napr. online platba) vzniká povinnosť DPH z prijatej platby, aj keď tovar odosielate až o niekoľko dní neskôr?

V účtovníctve pre e-shop s nami budete mať tieto záležitosti pod kontrolou, a to bez ohľadu na komplexnosť vášho e-shopu. Nechajte nás vám pomôcť usporiadať vaše účtovníctvo tak, aby bolo efektívne a bezproblémové.Kontakntý formulár

KONTAKTUJTE NÁS

Či už máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo sa chcete informovať ohľadom našich služieb, neváhajte nás kontaktovať